Share on telegram
Share on facebook
Share on twitter
Share on google
Share on email

آکادمی آیلتس هایلینگو

اگر به وبسایت و شبکه های اجتماعی هایلینگو سر زده باشید، حتما متوجه شده اید که تفاوت و کارایی از ارکان اساسی هایلینگو بوده است زیرا ما همیشه معتقد بوده ایم آموزش باید شخصی سازی شده، موثر و کوتاه شده باشد تا هرکسی با توجه به شخصیت و برنامه منحصر خودش بتواند آموزش ببیند آکادمی ایلتی هایلینگو یک پلتفرم تازه شکل گرفته نیست. مجموعه افرادی که در این آکادمی فعالیت دارند ترکیبی از برترین اساتید بین المللی و سطخ کشور هستند که تجربه سال ها تدریس زبان انگلیسی و مشخصا ایلتس را دارا می باشنمد که اخیرا به علت نیاز جامعه و مزایای مثال زدنی آموزش انلاین به بستر هایلینگو انتقال پیدا کرده است . ما در هایلینگو مجموعه ای از صد ها منبع به روز و جزوات و مجموعه آموزشی را به علاوه سال ها تفکر، تجربه و تحقیق آموزشی در کنار هم جمع کردیم تا کمک کنیم که متقاضیان آیلتس بر این آزمون چیره شوند.

مشخصات دوره های هایلینگو :

آیلتس آنلاین:

شاید  آکادمی  ایلتس هایلینگو  تنها مرکزی در سطح کشور باشد که   از سال ها پیش برنامه و سیلابس آموزشی خود را بر اساس بستر انلاین تهیه کرده است  بنابراین همه موارد آموزشی از ثبت نام گرفته تا آزمون  به شکل آنلاین برگزار می شود  داوطلبان محترم ایلتس پس از تعیین سطح دقیق توسط میدیرت دیپارنمن و با توجه با شرایط شخصی و میزان مطالع شخصیشان در طول روز و در نهایت با توجه به بازه زمانی مد نظر داوطلب به یکی از دوره های موسسه هدایت می شود .

تخصص اصلی ما در آموزش از راه دور می باشد و خروجی این دوره ها بسیار نتایج درخشانی را به ما نشان داده است و اساسا از نظر ما تفاوت چندانی بین دوره های حضوری و غیر خضوری وجود ندارد و حتی با توجه به شرایط فعلی جامعه ، دوره های انلاین بنا به دلایل مختلفی متقاضی بیشتری هم دارند . در کلاس های انلاین ، ویدیو کنفرانس امکان ارتباط سمعی و بصری را بین دانشجویان و استاد فراهم می آورد.

استاد فایل های درسی و یا تخته سیاه را در صورت لزوم به اشتراک میگذارد. داوطلب می تواند هر لحظه سوال خود را از استاد بپرسد یا از همکلاس های خود ارتباط برقرار کند . علاوه بر کلاس های انلاین ، خدمات آموزشی از قبیل به اشتراک گذاشتن  اسلاید های آیلتس، جزوات آیلتس، پادکست های صوتی آیلتس و ویدیوهای انجام می پذیرد .

[metform form_id="1136"]